<<< poprzednia strona
następna strona>>>
Koncert z okazji 105 rocznicy urodzin Danuty Szaflarskiej 06.02.2020 r.

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić na koncert z okazji 105. rocznicy urodzin Danuty Szaflarskiej, który odbędzie się dnia 6 lutego 2020 roku (czwartek) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej-Zdroju, ul. Rynek 11, Piwniczna-Zdrój.

Danuta Szaflarska była wielką damą polskiego kina i teatru, niedoścignioną ikoną wdzięku, dobrą i mądrą kobietą. Urodziła się 105 lata temu. O Kosarzyskach mówiła – one zawsze będą we mnie, a przecież była w tylu niezwykłych miejscach przeżyła tyle niewiarygodnych wydarzeń. Jej imię nosi nasz Ośrodek Kultury. Spotkajmy się w dniu jej urodzin by serdecznie ją wspominać.

W programie występ Regionalnego Zespołu Dolina Popradu oraz Agaty Kuliś i Krystiana Jaworza. Wybór jest nieprzypadkowy. Danuta Szaflarska w sposób szczególny ukochała sobie zespół Dolina Popradu, którego uwielbiała słuchać, któremu przypominała niektóre piosenki i którego niektóre występy uświetniała swoją obecnością. Agata Kuliś prowadziła w naszym ośrodku warsztaty wokalne. Pomagała dzieciom z Piwnicznej wydobyć swój talent i dzieliła się swoim doświadczeniem. Może któryś z uczestników zajęć będzie kiedyś miał równie bogaty dorobek artystyczny jak Pani Danuta Szaflarska? Serdecznie im tego życzymy!

Do zobaczenia na koncercie …
— w miejscu: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej-Zdroju

Źródło: UMiG Piwniczna Zdrój
Twoja miejscowość w sieci, czyli "Rytro i okolice" w swoim zamyśle ma promować piękno i atrakcje turystyczne Rytra oraz jego okolic.

Jeśli masz jakieś zdjęcia do udostępnienia lub informacje o ciekawych atrakcjach prosimy o kontakt. Proszę pisać na e-maila :
rytro.okolice@tlen.pl
                                                                                                                                  
Właścicielem portalu jest:
                                                                                                                                                                                                             Tadeusz  Dziedzina
Rytro i okolice
Twoja miejscowość
            w sieci
 Statystyki